Ja çfarë moti do të kemi sot e nesër

Ja çfarë moti do të kemi sot e nesër

Në vise malore reshjet e shiut do të përzien edhe me borë.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 0-4 gradë celsius, e maksimalet, të mërkurën do të rriten deri në 15 gradë celsius.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme nga jugperëndimi dhe verilindja 2-9m/s.

Shpërndaje në: