‘Jashtëtokësor’ – Më larg se 25 metra, çfarë goli ka shënuar Leo Messi

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Parisit dhe Lens, duel ky në kuadër të javës së34’të në Lague1.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Parisit e ka shënuar, Leo Messi në minutën e 68’të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO