Juventus me super përforcim nga Bayern Munich (FOTO)

Juventus me super përforcim nga Bayern Munich (FOTO)

Douglas Costa është në prag të largimit nga Bayern Munich.

Juventus është në bisedime për transferimin e tij në Torino dhe kampioni i Serie A dhe ai i Bundesligës janë afër arritjes së marrëveshjes, raportojnë mediat italiane.

Costa nuk ka luajtur me vazhdimësi në sezonin e fundit në Allianz Arena, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, e ardhmja e tij pritet të jetë në Torino. /Lajmi.net/

Shpërndaje në: