Juventusi drejt fundosjes, Spezia sapo ka bërë rikthim sensacional në rezultat dhe tash është në epërsi

Periskopi.com Sporti

Juventusi nuk po jep shenja se është afër këndelljes nga starti katastrofal këtë sezon.

Spezia ka arritur ta përmbysë rezultatin nga disanvatazhi 1-0, tash po avancon 2-1, shkruan Periskopi.

Antiste ka realizuar për 2-0 në minutën e 49-të, pasi u shërbye me një top në pjesën e fushës së biankonerëve, para se të bënte një super vrapim, të cilin e kurorëzoi me një goditje fantastike të ulët për ta gjetur rrjetën.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: