Kalon minuta e katër e takimit, Zvicra në epërsi ndaj Bjellorusisë

Kalon minuta e katër e takimit, Zvicra në epërsi ndaj Bjellorusisë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Bjellorusisë dhe Zvicrës, duel ky në kuadër të kualfikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Zvicrës e ka shënuar Steffen në minutën e 4‘të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: