Karim Benzema ia terron Ath Bilbaos për herë të dytë por goli nuk është diçka për të thënë ‘wow’

Karim Benzema ia terron Ath Bilbaos për herë të dytë por goli nuk është diçka për të thënë ‘wow’

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash rezultati është 2-0, në finalen e Super Kupës së Spanjës kundër Ath Bilbaos.

Karim Benzema ka shënuar nga penalltia dhe, si gjithmonë, golat nga penalltia rrallëherë janë diçka për të të lënë përshtypje.

Shikoni më poshtë.

Streamff – Easy video sharing

Shpërndaje në: