Kënga e re e Getit me Majk

Kënga e re e Getit me Majk

Është publikuar kënga e re e Getoar Selimit dhe Majk. Kënga është shumë ritmike. Është e punuar nga vetë djemtë e Baba Stars. Videoklipin e ka vizualizuar ‘Max Production’.

 

Shpërndaje në: