Këngëtarja Baby G ka bërë një ndryshim në pamjen e saj

Këngëtarja Baby G ka bërë një ndryshim në pamjen e saj

Ajo ka shkurtuar flokët dhe duket shumë bukur me pamjen e saj të re. Baby G ka postuar një fotografi në Instagram me pamjen e saj të re. Kjo duket se u pëlqye shumë nga fansat e saj.

Shpërndaje në: