Këngëtarja kosovare kështu e mbështet publikisht presidentin Thaçi

Periskopi.com Showbiz

PresidentiHashim Thaçi iu adresua sot qytetarëve me një video pas thirrjes nga Gjykata Speciale.

Videoja u transmetua drejtperdrejt në rrjetin social Facebook.

Ai i quajti false, akuzat e Gjykatës Speciale dhe tha se nuk do japë dorëheqje.

Këngëtarja, Leonora Jakupi ka publikuar një postim nga videoja e presidentit duke e mbështetur atë dhe i ka bërë tag në postim.

Shpërndaje në: