Kështu duket Gili pa grim (Foto)

Kështu duket Gili pa grim (Foto)

Atëherë kur ato kanë rastin për tu paraqitur në skenë ose para ndonjë publiku të caktuar, ndalesën e parë e bëjnë tek ndonjë grimere, shkruan Indeksonline.

E fundit që ka pozuar pa grim është këngëtarja e njohur, Gili.

Se sa ndryshon ose me dhe pa grim mund ta shihni në fotot e mëposhtme./Indeksonline/

Shpërndaje në: