Kjo është bukuroshja nga Prishtina, që po i çmend meshkujt me format bombastike (Foto)

Kjo është bukuroshja nga Prishtina, që po i çmend meshkujt me format bombastike (Foto)

Ajo nuk është e njohur për publikun.

Mirëpo bukuria dhe linjat e saj seksi kanë bërë që ajo të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për bukuroshen Rita Nitaj, vajzën nga Prishtina, e cila ka mbi 13 mijë ndjekës në Instagram.

Këtë e dëshmojnë më së miri fotografitë e saj, të cilat do t’i gjeni më poshtë.

Shpërndaje në: