Kjo është fatkeqësia më e madhe e Hekuran Krasniqit ! (Video)

Kjo është fatkeqësia më e madhe e Hekuran Krasniqit ! (Video)

Dyshja së fundmi ishin të ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku folën edhe më tepër mbi projektin në fjalë e duke zbardhur kështu shumë detaje interesante.

Natyrisht se këngëtarët nuk u lanë as jashtë rubrikës “Kutia” ku u përgjigjën ndaras disa pyetjeve mjaft provokative. Mes tjerash Hekurani u pyet edhe për atë se cila është fatkeqësia më e madhe në jetën e tij dhe se kush kishte pasur dëshirë të ishte.

Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive

Shpërndaje në: