Kjo ‘predhë’ nga Olmo në fillim të ndeshjes që ‘dridhi’ Gjermaninë

Kjo ‘predhë’ nga Olmo në fillim të ndeshjes që ‘dridhi’ Gjermaninë

Kombëtarja e Gjermanisë ka shpëtuar në ndeshjen ndaj Spanjës.

Ylli spanjoll, Dani Olmo kishte një rast të bukur shënimi në këtë ndeshje, ku Olmo me një goditje të fuqishme kërcënoi Gjermaninë.

Megjithatë, Neuer e prek goditjen dhe më pas traversa e shpëtoi.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

Ja rasti:

VIDEO

Shpërndaje në: