Klubi kosovar ka kërcënuar se do të tërhiqet nga garat

Klubi kosovar ka kërcënuar se do të tërhiqet nga garat

Ata i kanë thënë drejtorit komunal për Kulturë, Rini dhe Sporte se ka kohë deri nesër që të lajmërohen për problemin e pagave që lojtarët nuk kanë marrë, raporton indeksonline.

Nëse kërkesa e tyre nuk realizohet, atëherë Istogu do të tërhiqet nga gara e Kupës së Kosovës, duke kaluar kundërshtarin direkt.

 

KF Istogu do të ndeshet me 2 Korrikun në rrethin e tretë të Kupës së Kosovës. /Periskopi.com

Shpërndaje në: