Kosova mund ta befasojë Turqinë

Kosova mund ta befasojë Turqinë

Këtë, i pari i pankinës së Kosovës e tha në konferencën e sotme për media në Prishtinë.

“Me Kroacinë jemi mbrojtur më shumë se me Ukrainën, kemi pasur raste në këto dy takime. Me Turqinë pres një kombinim nga tre ndeshjet e para, por mund t’i befasojmë, pasi jemi pjekur dhe kombinuar më shumë”. /Periskopi.com

Shpërndaje në: