Kosovë-Gjeorgji: Këto janë formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë sonte ndaj Gjeorgjisë ndeshjen e parafundit të fazës së grupeve, në “Fadil Vokrri”, shkruan Insporti.

Kosova e cila ka vetëm një fitore gjatë këtyre kualifikueseve për Botërorin “Katar 2022”, do të kërkojë fitoren e dytë në total dhe të parën në “Fadil Vokrri”.

 

Tashmë janë publikuar formacionet startuese:

Kujtojmë se, fitorja e vetme e deritashme e dardanëve erdhi pikërisht ndaj Gjeorgjisë, në fitoren minimale me golin e vetëm të Vedat Muriqit, muajin e kaluar

No description available.

Shpërndaje në: