Krasniqi flet pas humbjes ndaj Boesel

Periskopi.com Sporti

Robin Krasniqi ka dhënë komentet e tij pas duelit me Boesel.

Junikasi ka dështuar ta ruajë titullin e kampionit të IBO, por ai beson se vendimi i gjyqtarëve nuk ishte real.

Robin Krasniqi ka folur për ‘Das Erste’ pas meçit dhe ka thënë se ka bërë maksimumin, dhe se nuk ka humbur.

“Bëra gjithçka që duhej të bëja, Unë nuk kam humbur”, ishin fjalët e Krasniqit, përcjell Periskopi.

Krasniqi u mposht me vendim të ndarë të jurisë. /Periskopi/

Shpërndaje në: