Krejt në fund – Morata befason Portugalinë me një gol të bukur

Krejt në fund – Morata befason Portugalinë me një gol të bukur

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Portugalisë dhe Spanjës, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e pare për Kombëtaren e Spanjës e ka shënuar Morata në minutën e 88’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: