Kroacia bëhet e gjallë, Perisic “shkund” portën e kundërshtarve

Periskopi.com Sporti

Është duke u zhvilluar sfida mes Kroacisë dhe Çekisë, ndeshje e vlefshme për fazen e grupeve të Euro 2020.

Skuadra kroate, ka arritur ti barazojë shifrat me anë të Perisicit në minutën e 46-të të ndeshjes.

Lojtari i Interit shmangi mjaftë bukur mbrojtësin dhe bëri një goditje të bukur në cepin e portë, transmeton Periskopi.

Ja momenti i golit:

VIDEO

Shpërndaje në: