Kryetari mysliman i Londrës mbështet në mënyrë të çuditshme kandidatin e preferuar për president në SHBA

Kryetari mysliman i Londrës mbështet në mënyrë të çuditshme kandidatin e preferuar për president në SHBA

“Natë e madhe për miqtë tanë në SHBA. Le të fitojë kandidati më i mirë… (dhe shpresoj se AJO fiton)”, ka shkruar ai, transmeton Periskopi.

Mirror.co.uk, ka ironizuar me këtë qëndrim të Khan, duke shkruar se ekziston mundësia që ai po i referohej kandidates nga Partia e Gjelbër, Jill Stein. /Periskopi/

Shpërndaje në: