Kundërsulm vrasës: CR7 me gjoks fut në zjarr Fernandesin para golit brilant

Periskopi.com Sporti

Manchester Unitedi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Brentfordit.

Mason Greenwood ka realizuar pas asistimit nga Bruno Fernandes, i cili fillimisht u fut në zjarr me një pasim brilant me gjoks nga Cristiano Ronaldo.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO