Kur Isa Mustafa takohej me Kuçin për ‘pikë të qefit’

Kur Isa Mustafa takohej me Kuçin për ‘pikë të qefit’

Kur Isa Mustafa kishte mbajtur një takim të fshehtë me Hajredin Kuçin dhe EULEX’in, në kohën kur LDK ishte në opozitë, ai kishte dhënë një përgjigje arrogante për gazetarët.

“U takuam për pikë të qefit”, thotë Mustafa.

Shpërndaje në: