Kurti raporton sot në Kuvend për takimin e Ohrit

Kurti raporton sot në Kuvend për takimin e Ohrit

Deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës do të mblidhen sot në seancë plenare.

Në seancën që pritet të fillojë në orën 10:00, janë në rend dite 16 pika.

Në rend dite është edhe raportimi i kryeministrit të vendit, Albin Kurti, për takimin e Ohrit dhe dialogun me Serbinë.

Shpërndaje në: