Ky është polici i cili mbeti i vrarë në veri

Ky është polici i cili mbeti i vrarë në veri

Një polic është vrarë dhe të paktën dy janë plagosur në fshatin Banjskë në veri.

Burimet e Klan Kosovës bëjnë me dije se polici i vrarë është Afrim Bunjaku, nga fshati Samadrexhë e Vushtrrisë.

I ndjeri  mbante gradën e rreshterit.

Periskopi do iu mbajë të informuar në lidhje me rastin.

Shpërndaje në: