Kylie Jenner feston ditëlindjen: Dukja e saj pretendohet të bëhet trendi i fundit

Periskopi.com Showbiz

Kylie Jenner mbushi 23 vjet dhe festa e saj e ditëlindjes ia zbuloi edhe një ndryshim në dukjen e saj.

Ylli i realityshow’it në Instagram mburrej pasi ajo shkurtoi në mënyrë drastike flokët e saj, dhe shumë parashikojnë se ky stil i flokëve do të jetë një trend i ri.

Miliarderja prej ditësh feston ditëlindjen e saj, dhe në një darkë me miqtë, Kylie u shfaq me shumë tërheqëse, mirëpo edhe seti i ri fotografik i bërë enkas për ditëlindjen e saj, ishte i kuruar deri në më të voglin detaj dhe mori vëmendjen e të gjithëve.

Shpërndaje në: