Lajm shumë i mirë për Shaqirin

Lajm shumë i mirë për Shaqirin

Dëmtimi i anësorit nga Kosova nuk është aspak serioz dhe trajneri i Stoke Cityt, Mark Hughes ka thënë se 25-vjeçari ka gjasa të luajë nesër ndaj West Ham United.

“Ne kemi nevojë të shohim nëse ai mund të bëjë më mirë. Ka mundësi që ai të luajë nesër”, tha Hughes. /Periskopi.com

Shpërndaje në: