Laporte: Messi i ka dyert e hapura te Barcelona

Laporte: Messi i ka dyert e hapura te Barcelona

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporte tha se Messi i ka dyert e hapura të Barcelon, nëse ai dëshrion rikthimin e madh.

Ai gjithashtu tha se duhet ta gjejë një mënyrë për ta përmirësuar marrëdhinien aktual mes Messit dhe Barçës, shkruan Periskopi.

Messi mund të bëjë befasin e madhe nëse rikthehet te Barça gjatë afatit kalimtar të verës.

Shpërndaje në: