Laporte për Messin: Leo është pjesë e historisë së Barcelonës, vëllain e tij e kam falur

Laporte për Messin: Leo është pjesë e historisë së Barcelonës, vëllain e tij e kam falur

Presidenti i Barcelonës, Laporte në një conference për media ka folur edhe për Leo Messin.

Laporte tha se Messi i përket histories së Barcelonës dhe se vëllai i argjentinasit ka kërkuar falje për deklaratën e tij dhe se kjo temë është mbyllur, shkruan Periskopi.

“Leo Messi është pjesë e historisë së Barcelonës. Ai i përket PSG-së, kështu që unë nuk do të flas, i respektoj ata”.

“Vëllai i tij ka kërkuar falje, kjo histori dhe fjalët e tij nuk do të kenë asnjë ndikim në marrëdhëniet e klubit me Messin”, tha ai.

Shpërndaje në: