Leonardo Bonucci ia bën terr në pikë të ditës për herë të dytë Sampdorias sot

Leonardo Bonucci ia bën terr në pikë të ditës për herë të dytë Sampdorias sot

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Sampdorias, në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë në Serie A.

Leonardo Bonucci ka realizuar në minutën e 43-të nga penalltie për t’i dhënë një epërsi solide ‘Zonjës së Vjetër’.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO

Shpërndaje në: