Levante përmbys Real Madridin – çfarë po ndodh me ‘Los Blancos’ në pjesën e dytë

Periskopi.com Sporti

Pjesa e dytë po shkon ters për skuadrën e Carlo Ancelotti.

Pasi pësuan golin e parë, Real Madridi tash ka parë vetën të përmbyset me golin e dytë të Levantes.

Ky gol erdhi në minutën e 56’ të takimit dhe u shënua nga lojtari Campana, pas asistimit të Frutos, shkruan Periskopi.

Goli ishte më i bukuri i takimit, pasi lojtari shënoi me një goditje vollej.

Më poshtë mund ta shihni këtë gol të bukur. /Periskopi/

Shpërndaje në: