Lewa nuk di dhe nuk do të ndalet, ‘bombardon’ rrjetën e londinezëve

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Bayern Munich ka shënuar edhe golin e 4-të ndaj skuadrës së Frank Lampard, Chelseat, transmeton Periskopi.

Golin e 4 për bavarezët dhe të dytin personal e shënoi polaku, Lewandwoski pas një superasisti të Odriozolas.

Shini golin. /Periskopi

 

Shpërndaje në: