Lewandowski është aty ku duhet, shënon gol ndaj Betisit

Lewandowski është aty ku duhet, shënon gol ndaj Betisit

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Betisit dhe Barcelonës, duel ky në kuadër të xhiros së 17’të në La Liga.

Golin e dytë për klubin e Barcelonës e ka shënuar, Lewandowski në minutën e 80’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO

Shpërndaje në: