Leze Qena i ‘lodhë’ estradën me hitin e saj ‘Lulja n’saksi’, ja sa klikime ka marrë

Periskopi.com Showbiz

Statistikave të Leze Qenës do ia kishin lakmi edhe këngëtarët e estradës.

Vetëm 5 ditë pasi u publikua në YouTube performanca e saj në “Çka ka shpija”, videoja numëron mbi 300,000 shikime.

Videjoa u bë shumë e famshme në rrjetet sociale duke u shikuar dhe shpërndarë shumë.

Shpërndaje në: