Linda Morina paralajmëron duet me Unikkatilin

Linda Morina paralajmëron duet me Unikkatilin

Këngëtarja Linda Morina ishte e ftuar në emisionin ‘Kojshia Show’. Ajo gjatë intervistës ka zbuluar se me kë do të bëj duet. Dhe dueti do të jetë hiç më pak se me Unikatilin

Shpërndaje në: