LIVE – Përfundon rundi i katër: Joshua vazhdon me goditje të forta ndaj Franklin

LIVE – Përfundon rundi i katër: Joshua vazhdon me goditje të forta ndaj Franklin

Tashmë ka përfunduar rundi i katër në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Joshua dha disa goditje të forta në drejtim të Franklin, por pa ndonjë rezultat konkret.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: