LIVE – Përfundon rundi i nëntë: Joshua kërkon ta nokautojë Franklinin

LIVE – Përfundon rundi i nëntë: Joshua kërkon ta nokautojë Franklinin

Tashmë ka përfunduar rundi i nëntë në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Joshua po kërkon që ta mbyll këtë meç para kohe.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: