LIVE: Përfundon rundi i shtatë – Fury po e dominon meçin ndaj Chisoras

LIVE: Përfundon rundi i shtatë – Fury po e dominon meçin ndaj Chisoras

Është duke u zhvilluar përballja mes Tyson Fury  dhe Derek Chisora për herë të tretë sonte, në stadiumin Tottenham Hotspur.

Tashmë ka përfundur rundi i shtatë i këtij meçi, ku u pa që më dominues ishte Fury, shkruan Periskopi.

Ky meç ka 12 runde dhe po zhvillohet për brezin e peshave të rënda.

LINKU

Shpërndaje në: