Luajti vetëm 5 minuta, Topalli shënoi gol dhe shpëtoi ekipin turk nga disfata

Periskopi.com Sporti

Ish sulmuesi i Ballkanit, Jetmir Topalliu ka shënuar golin e parë në Superligën e Turqisë me skuadrën Yeni Malatyaspor.

Ai inkuadrua në lojë në minutën e 89-të kundër Gaziantepsporit, dhe në kohën shtesë realizoi për të barazuar rezultatin 2-2.

Deri tani 22 vjecari ka zhvilluar vetëm 50 minuta në Superligë.

Shihni golin. /Periskopi

Shpërndaje në: