Luizi dhe Olta bashkë në një film, zbulohet roli që do të luajnë

Luizi dhe Olta bashkë në një film, zbulohet roli që do të luajnë

Luizi dhe Olta kanë projekte së bashku pas daljes nga Big Brother. Ata do t’i shohim si aktorë të një filmi.

“Kryefjala.com” bën të ditur se dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua.

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

Shpërndaje në: