Man United ‘bombardon’ me dy gola të shpejtë Nottinghamin

Man United ‘bombardon’ me dy gola të shpejtë Nottinghamin

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshje ndërmjet Man United dhe Nottinghamit, duel ky në kuadër të gjysmëfinales në EFL Cup.

Golin e parë për United e realizoi, Martial në minutën e 73’të të takimit, kurse pas tre minutash, Fred realizoi për 2:0, shkruan Periskopi.

Shikoni golat më poshtë.

VIDEO1

VIDEO2

Shpërndaje në: