Man United finalizon marrëveshjen me Adrien Rabiot

Man United finalizon marrëveshjen me Adrien Rabiot

Man United dhe Juventusin janë gati ë përfundojnë marrëveshjen me mesfushorin, Adrien Rabiot.

Skuadra e United pas largimit të Pogbas po mundohet që ta mush mesfushën, shkruan Periskopi.

Sipas gazetarit italian, Fabrizo Romano marrëveshja mes skuadrave është arritur të hënën, por ende po diskutohen janë ende në diskutim.

Ten Hag thuhet se e ka telefonuar Rabiotin dhe se ështëi interesua për interesimin e tij.

Shpërndaje në: