Mbappe shuan ëndrrat e kroatëve për Kupën e Botës (Video)

Periskopi.com Botërori 2018

Franca është duke e mposhtur Kroacinë me rezultat 4-1 pas 65 minutave lojë në Luzhniki të Moskës

Kombëtarja e udhëhequr nga Didier Deschamps po fiton bindshëm ndaj Kroacisë dhe është 25 minuta larg trofeut të Kupës së Botës, shkruan Periskopi.

Kylian Mbappe shënoi golin e katërt në minutën e 65-të.

Ylli i PSG realizoi gol të bukur nga distanca për ta thelluar epërsinë e francezëve në takimin kundër Kroacisë./Periskopi/