Mbi 2 mijë gjoba të shqiptuara gjatë 24 orëve të fundit për mosrespektim të masave

Periskopi.com Lajme

Policia po vazhdon të shqiptojë gjoba për ata që nuk i respektojnë masat kundër COVID-it.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 2 mijë e 65 tiketa për mospërfillje të këtyre masave.

Ndërsa gjatë 24 orëve të fundit 1463 tiketa të trafiku janë shqiptuar.

Teksa, për 24 orë kanë ndodhur 37 aksidente me dëme materiale, 19 prej tyre me të lënduar dhe një me fatalitet.