Meda me një femër në plazhin e Ulqinit (Foto)

Meda me një femër në plazhin e Ulqinit (Foto)

 

Së fundmi ai ka sjellë hitin “n’extrem” së bashku me reperin Nurteel, i cili po pëlqehet shumë nga të rinjtë dhe po ndez klubet e natës, shkruan revista Kosovarja.

Por këngëtari gjatë çdo vere është tejet i angazhuar edhe jashtë vendit, sidomos Në Ulqin.

Sot ai u takua me këngëtaren e njohur Mimoza Shkodrën, ku nuk hezituan edhe të pinë kafe së bashku në njërën nga plazhet e atij vendi.

Me që të dy janë shumë të kërkuar në mbrëmjet muzikore, sigurisht se kanë shfrytëzuar kohën edhe për relaks krahas angazhimeve të shumta.

 

Shpërndaje në: