‘Merr zjarrë Air Albania’ – Lenjani shënon gol mjeshtëror me kokë

‘Merr zjarrë Air Albania’ – Lenjani shënon gol mjeshtëror me kokë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet, Shqipërisë dhe Islandës, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Shqipërisë e ka shënuar Lenjani në minutën e 36’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: