Mësoheti ndeshjes së radhës së Bad News Eagle në CS:GO

Periskopi.com Sporti

Ekipi shqiptar Bad News Eagle do ta zhvillojnë sot ndeshjen e radhës në kuadër të fazës “Legends Stage” në turneun PGL Antwerp Major CS:GO.

Kundërshtari i radhës i BNE do të jetë ekipi brazilian Imperial dhe ky ballafaqim pritet të startoj nga ora 18:15, transmeton KosovaPress.

Fituesi i këtij dueli do të vazhdojë tutje në turneun e CS:GO.