Messi dhe Suarez, “çmenduri” në pushime (Video)

Messi dhe Suarez, “çmenduri” në pushime (Video)

Messi është në muajin e mjaltit pas martesës së tij me Antonella Roccuzu.

Leo Messi dhe Luis Suarez po i shijojnë pushimet së bashku, derisa mbrëmë kanë postuar një video interesante me top.

Messi dhe Suarez janë bërë miq të pa ndarë që nga ardhja e Suarez në Barcelonë. /Periskopi/

https://www.instagram.com/p/BWVz5cRlPLw/

Shpërndaje në: