Messi u përlesh me lojtarët e Cityt pas ndeshjes

Messi u përlesh me lojtarët e Cityt pas ndeshjes

Pas përfundimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës, Lionel Messi është përleshur me lojtarët vendas në tunelin e stadiumit.

Madje, thuhet se argjentinasi ka shkuar në dhomën e zhveshjes së Cityt për të kërkuar sqarime, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca”.

Por, me ndërhyrjen e Carles Naval dhe Kun Agueros situata është qetësuar.

Shpërndaje në: