Moderatori i njohur shqiptar të martën hyn në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Periskopi.com Showbiz

Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, ka thënë se të martën do të bëhet pjesë e shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Mamaqi ka publikuar një fotografi me modetoren e këtij emisioni, Arbana Osmanin, derisa ka kërkuar mbështetje në këtë aventurë.

“Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.  Thank you @arbanao”, ka shkruar Mamaqi.

Nuk dihet nëse ai vërtetë do të hyjë në shtëpi apo vetëm ka bërë shaka.