Momenti kur Sami Lushtaku përshëndet gruan pas daljes nga burgu (Foto)

Momenti kur Sami Lushtaku përshëndet gruan pas daljes nga burgu (Foto)

Kryetari i Skenderajt Sami Lushtaku sot është liruar nga burgu i sigurisë së lartë në Gerdofc sipas një vendimi të Gjykatës.

Ai pas daljes nga dera e burgut u pa tek i dha një përshëndetje të ngrohtë gruas dhe fëmijëve të tij.

Ai me pas u përcoll nga djali i tij Mergim Lushtaku deri në veturë ku e të cilët së pari do të vizitojnë varrezat e Jasharëve në Prekaz. /Indeksonline/

Shpërndaje në: